Top.Mail.Ru
Proje Analizi

Proje Analizi.

Projelerin hem ulusal hem de global pazarda dikkat çekmesini için proje özelinde gerekli analizleri yapıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan analiz detaylandırmaları ile projelerinizi hedefe en etkili şekilde ulaştıracak yol haritasını belirliyoruz.

Daha Fazla
Law

Hukuksal Danışmanlık Hizmetleri.

Verdiğimiz hukuki destek sayesinde, mülk araştırması, krediye uygunluk ve mutabakat metinleri gibi gayrimenkul yatırımlarınızın dair tüm işlemleri hatasız, en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz.

Daha Fazla
Architecture

Mimarlık ve İç Mimarlık Hizmetleri.

Verdiğimiz mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri ile tarzını yansıtan dekoratif stillerden, güvenli bir yaşam alanı oluşturmaya kadar konut ve yapıları kullanım amacına göre çok daha işlevsel hale getiriyoruz.

Daha Fazla
Pasaport

Vatandaşlık İşlemleri.

Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yaparak vatandaşlık hakkından yararlanmak isteyenler için gerekli evrakların hazırlanması ve başvuruların yapılması dahil tüm süreci sizin adınıza yönetiyoruz.

Daha Fazla
Marketing

Satış ve Pazarlama Yönetimi.

Satış ve pazarlama hizmetimiz ile, rakip analizi dahil üzere hedef kitle profillerinin oluşturulması, lokasyon ve pazar analizleri gibi çalışmaları kapsayacak şekilde bu süreci verimli bir şekilde yönetiyoruz.

Daha Fazla
Client

CRM Yönetimi.

Elpis Proje ve Pazarlama olarak, CRM yönetimi hizmeti ile müşterilerimiz için değer üretebilmek ve markalarının imaj ve prestijini bu doğrultuda yükseltiyor ve bu konuda en doğru adımları atmanızı sağlıyoruz.

Daha Fazla
Solution Partner

Çözüm Ortaklığı Yönetimi.

Çözüm Ortaklığı Yönetimi hizmeti ile kısa bir zaman diliminde doğru projeleri doğru hedef kitleyle buluşturuyoruz. Böylelikle yerel ve uluslararası yatırımlarla yatırımcıları en verimli ortamda bir araya getiriyoruz.

Daha Fazla
Hedef Kitle

Hedef Kitle Oluşturma.

Başarılı bir ürün/hizmet satışı için ön şart, hedef kitlenin ön araştırmalarla belirlenmesi ve tanımlanması ile mümkündür. Bu doğrultuda, sağlayacağınız ürün/hizmet için, en doğru hedef kitleyi belirliyoruz.

Daha Fazla
Location

Lokasyon AR-GE Çalışması.

Gayrimenkul yatırımlarınızda, lokasyon bazlı analizleri sizin için en etkili bir şekilde yaparak, ilgili lokasyonun avantaj ve dezavantajlarını önceden belirliyor ve bu yönde planlamalar yapıyoruz.

Daha Fazla
Proje Lansman

Proje Lansman Yönetimi.

Hazırladığımız lansman organizasyonları ile markanızın imaj ve prestijini artıracak şekilde tanıtım projeleri hazırlıyoruz. Lansman faaliyetlerimizle oluşturduğumuz etkileşim, projelerinizi başarısını doğrudan etkiliyor.

Daha Fazla
Budget

Bütçe Tahmini ve Planlaması.

Projelerin lansman, pazarlama ve satış kampanya çalışmaları için gereken bütçeyi optimum verimlilik sağlayacak şekilde tespit ediyoruz. Bu sayede, belirlediğimiz bütçe ile en iyi performansı sağlıyoruz.

Daha Fazla
Ödeme Planı

Ödeme Planlarının Oluşturulması.

Elpis Proje ve Pazarlama olarak, uzman ekibimiz tarafından sağlanan desteklerle yatırım yapılmak istenen ofis, konut gibi gayrimenkullerle ilgili en iyi ödeme planını bütçenize göre hazırlıyoruz.

Daha Fazla
01

Araştırma

Sizin için gerekli analiz ve incelemeleri yapıyoruz.

02

Projelendirme

İhtiyaçlarınıza karşılık veren projeler hazırlıyoruz.

03

Pazarlama

Projelerinizi doğru yatırımcılarla buluşturuyoruz.

Instagram