Top.Mail.Ru

Türkiye, yükselen bölgesel imajının yanı sıra yabancı yatırımcılara sunulan cazip fırsatlar ile her alanda yatırım üssü olmayı başaran bir ülke konumunda. Sağlıktan eğitime, tarımdan sanayi üretimine, ulaşımdan turizme kadar birçok alandaki yatırım ve büyüme potansiyeli yabancı yatırımcıların dikkatini çeken bir konu. Özelikle Türkiye’nin sahip olduğu global gayrimenkul markaları tarafından küresel çapta projeler gerçekleştirilmesi, Türkiye’nin gayrimenkul yatırımları alanında güvenilir bir liman olmasını sağlayan faktörler arasında. Bugün Rusya’dan Avrupa ülkelerine, Körfez’den  Asya ülkelerine kadar gayrimenkul satışında önemli bir liderliğe yükselen Türkiye’nin tercih edilebilirliğini arttıran nedenler hangileri?

Uygun Gayrimenkul Fiyatları

Yabancı yatırımcılar için Türkiye’den gayrimenkul almanın cazip tarafı uygun fiyatlar. Ayrıca villa, lüks konut veya ticari yapılar bakımından oldukça geniş bir portföyün bulunması ihtiyaca en uygun gayrimenkule ulaşmayı kolaylaştıran bir unsur. Bununla birlikte Türkiye’deki yaşama imkanı da diğer yabancı ülkelere nazaran daha uygun koşullara sahip.

Hızlı Al – Sat Avantajı

Yabancı yatırımcılar için gayrimenkul al – sat prosedürleri çok daha pratik ve kolay bir şekilde yerine getirilebilir. Birçok ülkede tapu senedi için uzun süre beklemek gerekirken Türkiye’de gayrimenkul alım satımı en fazla bir haftalık bir süre içerisinde gerçekleşir. Ayrıca satın alınan mülkün elden çıkarılması da aynı şekilde basitleştirilmiş bir prosedür süreciyle elde değiştirebilir.

Gelişmiş Ulaşım Ağı

Türkiye, Asya ile Avrupa’yı bağlayan kavşak noktasındaki konumuyla ülkeler arası bağlantının merkezi bir noktasında. Bu avantajını son dönemdeki yatırımları ile daha iyi kullanan Türkiye, Avrupa’nın en büyük havalimanı olan İstanbul Havalimanına sahip. Ayrıca denizyolları, hızlı trenleri, bölünmüş yol ve tünelleri ile şehirlerarası ulaşımın hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşmesini sağlayan gelişmiş yol ağları var.

Ayrıca gayrimenkul alımında sunulan ödeme kolaylıkları da Türkiye’deki gayrimenkul satışını etkileyen faktörlerden biri.

Elpis Proje Pazarlama

Hizmetlerimiz

Proje Analizi

Projelerin hem ulusal hem de global pazarda dikkat çekmesini için proje özelinde gerekli analizleri yapıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan analiz detaylandırmaları ile projelerinizi hedefe en etkili şekilde ulaştıracak yol haritasını belirliyoruz.

Hukuksal Danışmanlık Hizmetleri

Verdiğimiz hukuki destek sayesinde, mülk araştırması, krediye uygunluk ve mutabakat metinleri gibi gayrimenkul yatırımlarınızın dair tüm işlemleri hatasız, en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz.

Mimarlık ve İç Mimarlık Hizmetleri

Verdiğimiz mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri ile tarzını yansıtan dekoratif stillerden, güvenli bir yaşam alanı oluşturmaya kadar konut ve yapıları kullanım amacına göre çok daha işlevsel hale getiriyoruz.

Vatandaşlık İşlemleri

Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yaparak vatandaşlık hakkından yararlanmak isteyenler için gerekli evrakların hazırlanması ve başvuruların yapılması dahil tüm süreci sizin adınıza yönetiyoruz.

Satış ve Pazarlama Yönetimi

Satış ve pazarlama hizmetimiz ile, rakip analizi dahil üzere hedef kitle profillerinin oluşturulması, lokasyon ve pazar analizleri gibi çalışmaları kapsayacak şekilde bu süreci verimli bir şekilde yönetiyoruz.

CRM Yönetimi

Elpis Proje ve Pazarlama olarak, CRM yönetimi hizmeti ile müşterilerimiz için değer üretebilmek ve markalarının imaj ve prestijini bu doğrultuda yükseltiyor ve bu konuda en doğru adımları atmanızı sağlıyoruz.

Çözüm Ortaklığı Yönetimi

Çözüm Ortaklığı Yönetimi hizmeti ile kısa bir zaman diliminde doğru projeleri doğru hedef kitleyle buluşturuyoruz. Böylelikle yerel ve uluslararası yatırımlarla yatırımcıları en verimli ortamda bir araya getiriyoruz.

Hedef Kitle Oluşturma

Başarılı bir ürün/hizmet satışı için ön şart, hedef kitlenin ön araştırmalarla belirlenmesi ve tanımlanması ile mümkündür. Bu doğrultuda, sağlayacağınız ürün/hizmet için, en doğru hedef kitleyi belirliyoruz.

Lokasyon AR-GE Çalışması

Gayrimenkul yatırımlarınızda, lokasyon bazlı analizleri sizin için en etkili bir şekilde yaparak, ilgili lokasyonun avantaj ve dezavantajlarını önceden belirliyor ve bu yönde planlamalar yapıyoruz.

Proje Lansman Yönetimi

Hazırladığımız lansman organizasyonları ile markanızın imaj ve prestijini artıracak şekilde tanıtım projeleri hazırlıyoruz. Lansman faaliyetlerimizle oluşturduğumuz etkileşim, projelerinizi başarısını doğrudan etkiliyor.

Bütçe Tahmini ve Planlaması

Projelerin lansman, pazarlama ve satış kampanya çalışmaları için gereken bütçeyi optimum verimlilik sağlayacak şekilde tespit ediyoruz. Bu sayede, belirlediğimiz bütçe ile en iyi performansı sağlıyoruz.

Ödeme Planlarının Oluşturulması

Elpis Proje ve Pazarlama olarak, uzman ekibimiz tarafından sağlanan desteklerle yatırım yapılmak istenen ofis, konut gibi gayrimenkullerle ilgili en iyi ödeme planını bütçenize göre hazırlıyoruz.