Top.Mail.Ru

Her yatırımcı ticari arsa, ofis veya konut olsun yatırımından kar elde etmek ister. Bunun için birikimin en doğru kanalda değerlendirilmesi gerekir. Bu bakımdan öne çıkan en önemli yatırım aracı gayrimenkul. Hiçbir zaman değer kaybetmeyen, ülkedeki ekonomik gelişmelerden en az etkilenen sektör olma özelliğine sahip gayrimenkul, yatırımcısına istikrarlı bir şekilde kar getiren bir yatırım kanalı. Peki neden?

  1. Yatırım araçları içerisinde en fazla getiri elde ettiren araç gayrimenkuldür. Doğru lokasyon ve doğru zamanda değerlendirme ile yatırımınızın iki katından fazla getiri elde etme imkanı sunar.
  2. Gayrimenkule yapılan yatırım sonrası ipotek ile gayrimenkul yatırımı yapma şansınız artar. Dolayısıyla bir gayrimenkul üzerinden birden fazla gayrimenkul elde etme imkanınız söz konusu olur.
  3. Gayrimenkul alımı sürecinde banka kredisinden yararlanmış olmanın dezavantajı gayrimenkulden elde edilen kira gelirleri ile getiriye dönüşür.
  4. Gayrimenkul yatırımları ile birikiminizin kur ve enflasyon baskısı karşısında erimesine karşı koruma sağlamış olursunuz.
  5. Merkezi lokasyon veya gelişime açık yerlerde alınan gayrimenkullerin ileriye dönük değeri her zaman artar. Böylece bina, ofis veya yapı yaşı gibi etkenler yatırımınız üzerinde negatif bir etkiye sebebiyet vermez.

Birikiminizden kar elde etmenizi sağlayan gayrimenkul yatırımları öncesi dikkat etmeniz gereken kriterlerin olduğunu asla unutmamalısınız. Özellikle lokasyon seçimi konusunda bütçenize göre en uygun getiriyi sağlayacak gayrimenkule yatırım yapmayı planlayabilirsiniz. Bu konuda uzman görüşlerinden yararlanarak, geniş portföyler üzerinden bütçenize en uygun lokasyonu belirlemeniz kolaylaşabilir. 

 

Elpis Proje Pazarlama

Hizmetlerimiz

Proje Analizi

Projelerin hem ulusal hem de global pazarda dikkat çekmesini için proje özelinde gerekli analizleri yapıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan analiz detaylandırmaları ile projelerinizi hedefe en etkili şekilde ulaştıracak yol haritasını belirliyoruz.

Hukuksal Danışmanlık Hizmetleri

Verdiğimiz hukuki destek sayesinde, mülk araştırması, krediye uygunluk ve mutabakat metinleri gibi gayrimenkul yatırımlarınızın dair tüm işlemleri hatasız, en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz.

Mimarlık ve İç Mimarlık Hizmetleri

Verdiğimiz mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri ile tarzını yansıtan dekoratif stillerden, güvenli bir yaşam alanı oluşturmaya kadar konut ve yapıları kullanım amacına göre çok daha işlevsel hale getiriyoruz.

Vatandaşlık İşlemleri

Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yaparak vatandaşlık hakkından yararlanmak isteyenler için gerekli evrakların hazırlanması ve başvuruların yapılması dahil tüm süreci sizin adınıza yönetiyoruz.

Satış ve Pazarlama Yönetimi

Satış ve pazarlama hizmetimiz ile, rakip analizi dahil üzere hedef kitle profillerinin oluşturulması, lokasyon ve pazar analizleri gibi çalışmaları kapsayacak şekilde bu süreci verimli bir şekilde yönetiyoruz.

CRM Yönetimi

Elpis Proje ve Pazarlama olarak, CRM yönetimi hizmeti ile müşterilerimiz için değer üretebilmek ve markalarının imaj ve prestijini bu doğrultuda yükseltiyor ve bu konuda en doğru adımları atmanızı sağlıyoruz.

Çözüm Ortaklığı Yönetimi

Çözüm Ortaklığı Yönetimi hizmeti ile kısa bir zaman diliminde doğru projeleri doğru hedef kitleyle buluşturuyoruz. Böylelikle yerel ve uluslararası yatırımlarla yatırımcıları en verimli ortamda bir araya getiriyoruz.

Hedef Kitle Oluşturma

Başarılı bir ürün/hizmet satışı için ön şart, hedef kitlenin ön araştırmalarla belirlenmesi ve tanımlanması ile mümkündür. Bu doğrultuda, sağlayacağınız ürün/hizmet için, en doğru hedef kitleyi belirliyoruz.

Lokasyon AR-GE Çalışması

Gayrimenkul yatırımlarınızda, lokasyon bazlı analizleri sizin için en etkili bir şekilde yaparak, ilgili lokasyonun avantaj ve dezavantajlarını önceden belirliyor ve bu yönde planlamalar yapıyoruz.

Proje Lansman Yönetimi

Hazırladığımız lansman organizasyonları ile markanızın imaj ve prestijini artıracak şekilde tanıtım projeleri hazırlıyoruz. Lansman faaliyetlerimizle oluşturduğumuz etkileşim, projelerinizi başarısını doğrudan etkiliyor.

Bütçe Tahmini ve Planlaması

Projelerin lansman, pazarlama ve satış kampanya çalışmaları için gereken bütçeyi optimum verimlilik sağlayacak şekilde tespit ediyoruz. Bu sayede, belirlediğimiz bütçe ile en iyi performansı sağlıyoruz.

Ödeme Planlarının Oluşturulması

Elpis Proje ve Pazarlama olarak, uzman ekibimiz tarafından sağlanan desteklerle yatırım yapılmak istenen ofis, konut gibi gayrimenkullerle ilgili en iyi ödeme planını bütçenize göre hazırlıyoruz.