Top.Mail.Ru

MOVE’UP 4. sayımız yayında!

EGE Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Didem Güneş, S.S. CVS Hava Kent Yapı Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Çavuş, Gayrimenkul Sektörünün ilk kadın başkanı Neşecan Çekici ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajlardan sektördeki yeni trendlere kadar  bir çok içerik 4. sayımızda sizi bekliyor.

Keyifli okumalar dileriz..

MOVE’UP 3. sayımız yayında!

İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) Yönetim Kurulu Başkanı ve Teknik Yapı Holding Onursal Başkanı Nazmi Durbakayım ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Gayrimenkul Değerleme Müdürü Sayın Makbule Yönel Maya ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajlardan sektördeki yeni trendlere kadar  bir çok içerik 3. sayımızda sizi bekliyor.

Keyifli okumalar dileriz..

MOVE’UP 2. sayımız yayında!

Häfele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun ve İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ali Hepşen ile gerçekleştirdiğimiz özel röportajlardan sektördeki yeni trendlere kadar  bir çok içerik 2. sayımızda sizi bekliyor.

Keyifli okumalar dileriz..

Move’Up İlk Sayısından Herkese Merhaba!

İlk sayısını yayınladığımız dergimizde, Kurucumuz Naz Kurt ve Resale Genel Müdürü Kader Ergül ile ilk sayı özel röportajlar, Türkiye gayrimenkul pazarına dair öngörüler ve dekorasyon fikirlerine kadar bir çok içerik sizi bekliyor.

Keyifli okumalar dileriz..

Elpis Proje Pazarlama

Hizmetlerimiz

Proje Analizi

Projelerin hem ulusal hem de global pazarda dikkat çekmesini için proje özelinde gerekli analizleri yapıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan analiz detaylandırmaları ile projelerinizi hedefe en etkili şekilde ulaştıracak yol haritasını belirliyoruz.

Hukuksal Danışmanlık Hizmetleri

Verdiğimiz hukuki destek sayesinde, mülk araştırması, krediye uygunluk ve mutabakat metinleri gibi gayrimenkul yatırımlarınızın dair tüm işlemleri hatasız, en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz.

Mimarlık ve İç Mimarlık Hizmetleri

Verdiğimiz mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri ile tarzını yansıtan dekoratif stillerden, güvenli bir yaşam alanı oluşturmaya kadar konut ve yapıları kullanım amacına göre çok daha işlevsel hale getiriyoruz.

Vatandaşlık İşlemleri

Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yaparak vatandaşlık hakkından yararlanmak isteyenler için gerekli evrakların hazırlanması ve başvuruların yapılması dahil tüm süreci sizin adınıza yönetiyoruz.

Satış ve Pazarlama Yönetimi

Satış ve pazarlama hizmetimiz ile, rakip analizi dahil üzere hedef kitle profillerinin oluşturulması, lokasyon ve pazar analizleri gibi çalışmaları kapsayacak şekilde bu süreci verimli bir şekilde yönetiyoruz.

CRM Yönetimi

Elpis Proje ve Pazarlama olarak, CRM yönetimi hizmeti ile müşterilerimiz için değer üretebilmek ve markalarının imaj ve prestijini bu doğrultuda yükseltiyor ve bu konuda en doğru adımları atmanızı sağlıyoruz.

Çözüm Ortaklığı Yönetimi

Çözüm Ortaklığı Yönetimi hizmeti ile kısa bir zaman diliminde doğru projeleri doğru hedef kitleyle buluşturuyoruz. Böylelikle yerel ve uluslararası yatırımlarla yatırımcıları en verimli ortamda bir araya getiriyoruz.

Hedef Kitle Oluşturma

Başarılı bir ürün/hizmet satışı için ön şart, hedef kitlenin ön araştırmalarla belirlenmesi ve tanımlanması ile mümkündür. Bu doğrultuda, sağlayacağınız ürün/hizmet için, en doğru hedef kitleyi belirliyoruz.

Lokasyon AR-GE Çalışması

Gayrimenkul yatırımlarınızda, lokasyon bazlı analizleri sizin için en etkili bir şekilde yaparak, ilgili lokasyonun avantaj ve dezavantajlarını önceden belirliyor ve bu yönde planlamalar yapıyoruz.

Proje Lansman Yönetimi

Hazırladığımız lansman organizasyonları ile markanızın imaj ve prestijini artıracak şekilde tanıtım projeleri hazırlıyoruz. Lansman faaliyetlerimizle oluşturduğumuz etkileşim, projelerinizi başarısını doğrudan etkiliyor.

Bütçe Tahmini ve Planlaması

Projelerin lansman, pazarlama ve satış kampanya çalışmaları için gereken bütçeyi optimum verimlilik sağlayacak şekilde tespit ediyoruz. Bu sayede, belirlediğimiz bütçe ile en iyi performansı sağlıyoruz.

Ödeme Planlarının Oluşturulması

Elpis Proje ve Pazarlama olarak, uzman ekibimiz tarafından sağlanan desteklerle yatırım yapılmak istenen ofis, konut gibi gayrimenkullerle ilgili en iyi ödeme planını bütçenize göre hazırlıyoruz.