Top.Mail.Ru

Elpis, küresel çapta elde edilen datalarla müşteri segment ve profillerini en ince detayına kadar sınıflandırarak, doğru projeye doğru müşteri eşleşmesini optimum seviyede gerçekleştirir. Böylece projelerin hızlı bir şekilde hedef kitle ile buluşmasını sağlayan Elpis, ayrıca hızlı bir şekilde satışa dönüşecek kampanya ve pazarlama stratejileri sayesinde projenizin kısa sürede hedeflenen satış rakamlarına ulaşmasında önemli bir yere sahip olur.

Elpis, pazarlama ve satış sürecini kolaylaştıran prosedürleri ile müşteri memnuniyetini sağlama noktasında global kriterleri dikkate alarak projeleri yapılandırır. Değişen müşteri davranışlarından ihtiyaçlara, global ekonomik dinamiklerin getirdiği yeniliklerden yerel bazdaki değişkenlere kadar, satış ve pazarlama sürecini etkileyen faktörlere entegre bir şekilde profesyonel satış prosesleri oluşturulur. Doğru planlama ve strateji sayesinde doğru konumlandırılan projelerin çok kısa süre içerisinde global pazarda gerçek değerine ulaşması sağlanır.

Elpis, gayrimenkul sektörüne ait tüm varlıkların pazarlama ve satışına yönelik yetkili marka olarak kendini konumlandırır. Bu bakımdan otelden konuta, ofisten villa veya işyeri gibi ticari amaçlı yapılara değin birçok gayrimenkul sınıfına yönelik başarılı satışların gerçekleşmesini sağlar. Ayrıca satış öncesi ve sonrası desteklerle bütüncül bir çözüm sunam yaklaşımı ile gayrimenkul markalarının iş süreçlerine önemli ölçüde katkı sağlar.

Elpis Proje Pazarlama

Hizmetlerimiz

Proje Analizi

Projelerin hem ulusal hem de global pazarda dikkat çekmesini için proje özelinde gerekli analizleri yapıyoruz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan analiz detaylandırmaları ile projelerinizi hedefe en etkili şekilde ulaştıracak yol haritasını belirliyoruz.

Hukuksal Danışmanlık Hizmetleri

Verdiğimiz hukuki destek sayesinde, mülk araştırması, krediye uygunluk ve mutabakat metinleri gibi gayrimenkul yatırımlarınızın dair tüm işlemleri hatasız, en kısa sürede sonuca ulaştırıyoruz.

Mimarlık ve İç Mimarlık Hizmetleri

Verdiğimiz mimarlık ve iç mimarlık hizmetleri ile tarzını yansıtan dekoratif stillerden, güvenli bir yaşam alanı oluşturmaya kadar konut ve yapıları kullanım amacına göre çok daha işlevsel hale getiriyoruz.

Vatandaşlık İşlemleri

Türkiye’de gayrimenkul yatırımı yaparak vatandaşlık hakkından yararlanmak isteyenler için gerekli evrakların hazırlanması ve başvuruların yapılması dahil tüm süreci sizin adınıza yönetiyoruz.

Satış ve Pazarlama Yönetimi

Satış ve pazarlama hizmetimiz ile, rakip analizi dahil üzere hedef kitle profillerinin oluşturulması, lokasyon ve pazar analizleri gibi çalışmaları kapsayacak şekilde bu süreci verimli bir şekilde yönetiyoruz.

CRM Yönetimi

Elpis Proje ve Pazarlama olarak, CRM yönetimi hizmeti ile müşterilerimiz için değer üretebilmek ve markalarının imaj ve prestijini bu doğrultuda yükseltiyor ve bu konuda en doğru adımları atmanızı sağlıyoruz.

Çözüm Ortaklığı Yönetimi

Çözüm Ortaklığı Yönetimi hizmeti ile kısa bir zaman diliminde doğru projeleri doğru hedef kitleyle buluşturuyoruz. Böylelikle yerel ve uluslararası yatırımlarla yatırımcıları en verimli ortamda bir araya getiriyoruz.

Hedef Kitle Oluşturma

Başarılı bir ürün/hizmet satışı için ön şart, hedef kitlenin ön araştırmalarla belirlenmesi ve tanımlanması ile mümkündür. Bu doğrultuda, sağlayacağınız ürün/hizmet için, en doğru hedef kitleyi belirliyoruz.

Lokasyon AR-GE Çalışması

Gayrimenkul yatırımlarınızda, lokasyon bazlı analizleri sizin için en etkili bir şekilde yaparak, ilgili lokasyonun avantaj ve dezavantajlarını önceden belirliyor ve bu yönde planlamalar yapıyoruz.

Proje Lansman Yönetimi

Hazırladığımız lansman organizasyonları ile markanızın imaj ve prestijini artıracak şekilde tanıtım projeleri hazırlıyoruz. Lansman faaliyetlerimizle oluşturduğumuz etkileşim, projelerinizi başarısını doğrudan etkiliyor.

Bütçe Tahmini ve Planlaması

Projelerin lansman, pazarlama ve satış kampanya çalışmaları için gereken bütçeyi optimum verimlilik sağlayacak şekilde tespit ediyoruz. Bu sayede, belirlediğimiz bütçe ile en iyi performansı sağlıyoruz.

Ödeme Planlarının Oluşturulması

Elpis Proje ve Pazarlama olarak, uzman ekibimiz tarafından sağlanan desteklerle yatırım yapılmak istenen ofis, konut gibi gayrimenkullerle ilgili en iyi ödeme planını bütçenize göre hazırlıyoruz.